Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

08.08.2018 Zenit St. Petersburg II - Dinamo St. Petersburg
  • Zenit St. Petersburg II-Dinamo St. Petersburg takım karşılaştırması
  • Zenit St. Petersburg II-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
08.08.2018 Avangard Kursk - Rotor Volgograd
  • Avangard Kursk-Rotor Volgograd takım karşılaştırması
  • Avangard Kursk-Rotor Volgograd arasındaki maçlar
08.08.2018 Tom' Tomsk 12:00 Baltika
  • Tom' Tomsk-Baltika takım karşılaştırması
  • Tom' Tomsk-Baltika arasındaki maçlar
08.08.2018 Spartak Moskva II 13:30 Fakel
  • Spartak Moskva II-Fakel takım karşılaştırması
  • Spartak Moskva II-Fakel arasındaki maçlar
08.08.2018 Shinnik 14:00 Khimki
  • Shinnik-Khimki takım karşılaştırması
  • Shinnik-Khimki arasındaki maçlar
08.08.2018 Tyumen 14:00 SKA-Energiya
  • Tyumen-SKA-Energiya takım karşılaştırması
  • Tyumen-SKA-Energiya arasındaki maçlar
08.08.2018 Tambov 15:30 Krasnodar II
  • Tambov-Krasnodar II takım karşılaştırması
  • Tambov-Krasnodar II arasındaki maçlar
08.08.2018 Shakhter-Volga-Olimpiets 16:00 Luch Vladivostok
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
08.08.2018 Mordovia Saransk 16:00 Sibir
  • Mordovia Saransk-Sibir takım karşılaştırması
  • Mordovia Saransk-Sibir arasındaki maçlar
08.08.2018 Chertanovo 16:30 Torpedo Armavir
  • Chertanovo-Torpedo Armavir takım karşılaştırması
  • Chertanovo-Torpedo Armavir arasındaki maçlar
04.08.2018 Fakel 3 - 0 Shinnik
  • Fakel-Shinnik maçı istatistikleri
  • Fakel-Shinnik arasındaki maçlar
04.08.2018 Shakhter-Volga-Olimpiets 2 - 1 Chertanovo
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Chertanovo maçı istatistikleri
  • Shakhter-Volga-Olimpiets-Chertanovo arasındaki maçlar
04.08.2018 Torpedo Armavir 1 - 3 Tambov
  • Torpedo Armavir-Tambov maçı istatistikleri
  • Torpedo Armavir-Tambov arasındaki maçlar
04.08.2018 Khimki 3 - 1 Avangard Kursk
  • Khimki-Avangard Kursk maçı istatistikleri
  • Khimki-Avangard Kursk arasındaki maçlar
04.08.2018 Tom' Tomsk 1 - 0 Zenit St. Petersburg II
  • Tom' Tomsk-Zenit St. Petersburg II maçı istatistikleri
  • Tom' Tomsk-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
04.08.2018 Tyumen 0 - 1 Krasnodar II
  • Tyumen-Krasnodar II maçı istatistikleri
  • Tyumen-Krasnodar II arasındaki maçlar
04.08.2018 Sibir 1 - 0 Spartak Moskva II
  • Sibir-Spartak Moskva II maçı istatistikleri
  • Sibir-Spartak Moskva II arasındaki maçlar
04.08.2018 SKA-Energiya 2 - 1 Mordovia Saransk
  • SKA-Energiya-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • SKA-Energiya-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
04.08.2018 Luch Vladivostok 0 - 0 Baltika
  • Luch Vladivostok-Baltika maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Baltika arasındaki maçlar
29.07.2018 Tambov 0 - 0 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Tambov-Shakhter-Volga-Olimpiets maçı istatistikleri
  • Tambov-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Tom' Tomsk 4 4 0 0 6 0 +6 12
2 Tambov 4 3 1 0 7 3 +4 10
3 SKA-Energiya 4 2 2 0 7 3 +4 8
4 Krasnodar II 4 2 2 0 5 3 +2 8
5 Shakhter-Volga-Olimpiets 4 2 2 0 6 4 +2 8
6 Chertanovo 4 2 1 1 7 5 +2 7
7 Shinnik 4 2 1 1 5 5 +0 7
8 Dinamo St. Petersburg 3 2 0 1 5 4 +1 6
9 Tyumen 4 2 0 2 6 4 +2 6
10 Khimki 4 2 0 2 6 5 +1 6
11 Sibir 4 1 2 1 3 4 -1 5
12 Spartak Moskva II 4 1 2 1 2 2 +0 5
13 Rotor Volgograd 3 1 1 1 2 3 -1 4
14 Mordovia Saransk 4 1 1 2 5 6 -1 4
15 Avangard Kursk 4 1 1 2 3 5 -2 4
16 Luch Vladivostok 4 1 1 2 1 2 -1 4
17 Fakel 4 1 0 3 4 5 -1 3
18 Baltika 4 0 1 3 3 9 -6 1
19 Zenit St. Petersburg II 4 0 0 4 2 6 -4 0
20 Torpedo Armavir 4 0 0 4 1 8 -7 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Tom' Tomsk 4 4 0 0 6 0 12
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tambov 4 3 1 0 7 3 10
  • G
  • G
  • B
  • G
3 SKA-Energiya 4 2 2 0 7 3 8
  • G
  • B
  • B
  • G
4 Krasnodar II 4 2 2 0 5 3 8
  • B
  • B
  • G
  • G
5 Shakhter-Volga-Olimpiets 4 2 2 0 6 4 8
  • B
  • G
  • B
  • G
6 Chertanovo 4 2 1 1 7 5 7
  • B
  • G
  • G
  • M
7 Shinnik 4 2 1 1 5 5 7
  • G
  • G
  • B
  • M
8 Dinamo St. Petersburg 3 2 0 1 5 4 6
  • M
  • G
  • G
9 Tyumen 4 2 0 2 6 4 6
  • G
  • M
  • G
  • M
10 Khimki 4 2 0 2 6 5 6
  • G
  • M
  • M
  • G
11 Sibir 4 1 2 1 3 4 5
  • B
  • M
  • B
  • G
12 Spartak Moskva II 4 1 2 1 2 2 5
  • G
  • B
  • B
  • M
13 Rotor Volgograd 3 1 1 1 2 3 4
  • B
  • G
  • M
14 Mordovia Saransk 4 1 1 2 5 6 4
  • B
  • G
  • M
  • M
15 Avangard Kursk 4 1 1 2 3 5 4
  • M
  • B
  • G
  • M
16 Luch Vladivostok 4 1 1 2 1 2 4
  • M
  • M
  • G
  • B
17 Fakel 4 1 0 3 4 5 3
  • M
  • M
  • M
  • G
18 Baltika 4 0 1 3 3 9 1
  • M
  • M
  • M
  • B
19 Zenit St. Petersburg II 4 0 0 4 2 6 0
  • M
  • M
  • M
  • M
20 Torpedo Armavir 4 0 0 4 1 8 0
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Tom' Tomsk 3 3 0 0 5 0 9 1 1 0 0 1 0 3
2 Tambov 1 0 1 0 0 0 1 3 3 0 0 7 3 9
3 SKA-Energiya 3 2 1 0 6 2 7 1 0 1 0 1 1 1
4 Krasnodar II 2 0 2 0 2 2 2 2 2 0 0 3 1 6
5 Shakhter-Volga-Olimpiets 2 2 0 0 4 2 6 2 0 2 0 2 2 2
6 Chertanovo 2 1 1 0 4 2 4 2 1 0 1 3 3 3
7 Shinnik 1 0 1 0 1 1 1 3 2 0 1 4 4 6
8 Dinamo St. Petersburg 2 1 0 1 3 3 3 1 1 0 0 2 1 3
9 Tyumen 3 2 0 1 5 2 6 1 0 0 1 1 2 0
10 Khimki 2 1 0 1 3 2 3 2 1 0 1 3 3 3
11 Sibir 2 1 0 1 1 2 3 2 0 2 0 2 2 2
12 Spartak Moskva II 1 0 1 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 4
13 Rotor Volgograd 1 1 0 0 1 0 3 2 0 1 1 1 3 1
14 Mordovia Saransk 2 0 1 1 3 4 1 2 1 0 1 2 2 3
15 Avangard Kursk 2 1 0 1 2 2 3 2 0 1 1 1 3 1
16 Luch Vladivostok 3 1 1 1 1 1 4 1 0 0 1 0 1 0
17 Fakel 2 1 0 1 4 2 3 2 0 0 2 0 3 0
18 Baltika 1 0 0 1 1 2 0 3 0 1 2 2 7 1
19 Zenit St. Petersburg II 2 0 0 2 2 4 0 2 0 0 2 0 2 0
20 Torpedo Armavir 2 0 0 2 1 4 0 2 0 0 2 0 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Baltika 4 1 0 0 1 1 1 0 0 0 3.00
2 Dinamo St. Petersburg 3 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3.00
3 Chertanovo 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 3.00
4 Khimki 4 0 2 0 0 1 1 0 0 0 2.75
5 Mordovia Saransk 4 0 1 0 2 1 0 0 0 0 2.75
6 Tyumen 4 0 2 0 1 0 1 0 0 0 2.50
7 Tambov 4 1 0 0 2 1 0 0 0 0 2.50
8 SKA-Energiya 4 0 0 2 2 0 0 0 0 0 2.50
9 Shakhter-Volga-Olimpiets 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 2.33
10 Shinnik 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2.33
11 Torpedo Armavir 4 0 2 0 1 1 0 0 0 0 2.25
12 Avangard Kursk 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2.00
13 Zenit St. Petersburg II 4 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2.00
14 Krasnodar II 4 0 1 2 1 0 0 0 0 0 2.00
15 Fakel 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 2.00
16 Sibir 4 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1.75
17 Rotor Volgograd 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1.67
18 Tom' Tomsk 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1.50
19 Spartak Moskva II 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 1.00
20 Luch Vladivostok 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0.75