Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Bulgaristan 2. Ligi

04.08.2018 CSKA 1948 Sofia 15:00 Chernomorets Balchik
  • CSKA 1948 Sofia-Chernomorets Balchik takım karşılaştırması
  • CSKA 1948 Sofia-Chernomorets Balchik arasındaki maçlar
04.08.2018 Botev Galabovo 15:00 Kariana Erden
  • Botev Galabovo-Kariana Erden takım karşılaştırması
  • Botev Galabovo-Kariana Erden arasındaki maçlar
04.08.2018 Arda 15:00 Strumska slava
  • Arda-Strumska slava takım karşılaştırması
  • Arda-Strumska slava arasındaki maçlar
04.08.2018 Pomorie 15:00 Lovech
  • Pomorie-Lovech takım karşılaştırması
  • Pomorie-Lovech arasındaki maçlar
04.08.2018 Dobrudzha 1919 15:00 Nesebar
  • Dobrudzha 1919-Nesebar takım karşılaştırması
  • Dobrudzha 1919-Nesebar arasındaki maçlar
05.08.2018 Tsarsko selo 15:00 OFK Pirin
  • Tsarsko selo-OFK Pirin takım karşılaştırması
  • Tsarsko selo-OFK Pirin arasındaki maçlar
05.08.2018 Ludogorets II 15:00 Lokomotiv G. Oryahovitsa
  • Ludogorets II-Lokomotiv G. Oryahovitsa takım karşılaştırması
  • Ludogorets II-Lokomotiv G. Oryahovitsa arasındaki maçlar
06.08.2018 Montana 15:00 Lokomotiv Sofia 1929
  • Montana-Lokomotiv Sofia 1929 takım karşılaştırması
  • Montana-Lokomotiv Sofia 1929 arasındaki maçlar
11.08.2018 Kariana Erden 15:00 CSKA 1948 Sofia
  • Kariana Erden-CSKA 1948 Sofia takım karşılaştırması
  • Kariana Erden-CSKA 1948 Sofia arasındaki maçlar
11.08.2018 Strumska slava 15:00 Botev Galabovo
  • Strumska slava-Botev Galabovo takım karşılaştırması
  • Strumska slava-Botev Galabovo arasındaki maçlar
30.07.2018 OFK Pirin 1 - 0 Dobrudzha 1919
  • OFK Pirin-Dobrudzha 1919 maçı istatistikleri
  • OFK Pirin-Dobrudzha 1919 arasındaki maçlar
29.07.2018 Nesebar 4 - 2 Ludogorets II
  • Nesebar-Ludogorets II maçı istatistikleri
  • Nesebar-Ludogorets II arasındaki maçlar
28.07.2018 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 - 1 Montana
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Montana maçı istatistikleri
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Montana arasındaki maçlar
28.07.2018 Lovech 2 - 3 Tsarsko selo
  • Lovech-Tsarsko selo maçı istatistikleri
  • Lovech-Tsarsko selo arasındaki maçlar
28.07.2018 Lokomotiv Sofia 1929 0 - 0 Chernomorets Balchik
  • Lokomotiv Sofia 1929-Chernomorets Balchik maçı istatistikleri
  • Lokomotiv Sofia 1929-Chernomorets Balchik arasındaki maçlar
28.07.2018 Strumska slava 1 - 0 Pomorie
  • Strumska slava-Pomorie maçı istatistikleri
  • Strumska slava-Pomorie arasındaki maçlar
28.07.2018 Kariana Erden 0 - 1 Arda
  • Kariana Erden-Arda maçı istatistikleri
  • Kariana Erden-Arda arasındaki maçlar
27.07.2018 Botev Galabovo 1 - 1 CSKA 1948 Sofia
  • Botev Galabovo-CSKA 1948 Sofia maçı istatistikleri
  • Botev Galabovo-CSKA 1948 Sofia arasındaki maçlar

2. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Nesebar 1 1 0 0 4 2 +2 3
2 Tsarsko selo 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Arda 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 OFK Pirin 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Strumska slava 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 CSKA 1948 Sofia 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Montana 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Botev Galabovo 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 0 1 0 1 1 +0 1
10 Chernomorets Balchik 1 0 1 0 0 0 +0 1
11 Lokomotiv Sofia 1929 1 0 1 0 0 0 +0 1
12 Lovech 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 Dobrudzha 1919 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Kariana Erden 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Pomorie 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Ludogorets II 1 0 0 1 2 4 -2 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Nesebar 1 1 0 0 4 2 3
  • G
2 Tsarsko selo 1 1 0 0 3 2 3
  • G
3 Arda 1 1 0 0 1 0 3
  • G
4 OFK Pirin 1 1 0 0 1 0 3
  • G
5 Strumska slava 1 1 0 0 1 0 3
  • G
6 CSKA 1948 Sofia 1 0 1 0 1 1 1
  • B
7 Montana 1 0 1 0 1 1 1
  • B
8 Botev Galabovo 1 0 1 0 1 1 1
  • B
9 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 0 1 0 1 1 1
  • B
10 Chernomorets Balchik 1 0 1 0 0 0 1
  • B
11 Lokomotiv Sofia 1929 1 0 1 0 0 0 1
  • B
12 Lovech 1 0 0 1 2 3 0
  • M
13 Dobrudzha 1919 1 0 0 1 0 1 0
  • M
14 Kariana Erden 1 0 0 1 0 1 0
  • M
15 Pomorie 1 0 0 1 0 1 0
  • M
16 Ludogorets II 1 0 0 1 2 4 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Nesebar 1 1 0 0 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Tsarsko selo 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 3
3 Arda 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
4 OFK Pirin 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Strumska slava 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
6 CSKA 1948 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
7 Montana 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1
8 Botev Galabovo 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Chernomorets Balchik 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
11 Lokomotiv Sofia 1929 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Lovech 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Dobrudzha 1919 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
14 Kariana Erden 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pomorie 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
16 Ludogorets II 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Ludogorets II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
2 Nesebar 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6.00
3 Lovech 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
4 Tsarsko selo 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5.00
5 Botev Galabovo 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
6 CSKA 1948 Sofia 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
8 Montana 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
9 Arda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
10 Dobrudzha 1919 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
11 Kariana Erden 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
12 OFK Pirin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
13 Pomorie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
14 Strumska slava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
15 Chernomorets Balchik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
16 Lokomotiv Sofia 1929 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00