Alanya Escort Bodrum Escort
İstatistik
Menüsü

Avusturya Regionalliga

03.08.2018 Leobendorf 16:00 Mattersburg II
  • Leobendorf-Mattersburg II takım karşılaştırması
  • Leobendorf-Mattersburg II arasındaki maçlar
03.08.2018 ASK Bruck/Leitha 17:00 Wiener SC
  • ASK Bruck/Leitha-Wiener SC takım karşılaştırması
  • ASK Bruck/Leitha-Wiener SC arasındaki maçlar
03.08.2018 Neusiedl 17:00 Stadlau
  • Neusiedl-Stadlau takım karşılaştırması
  • Neusiedl-Stadlau arasındaki maçlar
03.08.2018 Mannsdorf 17:30 Ebreichsdorf
  • Mannsdorf-Ebreichsdorf takım karşılaştırması
  • Mannsdorf-Ebreichsdorf arasındaki maçlar
03.08.2018 Schwechat 17:30 St. Pölten II
  • Schwechat-St. Pölten II takım karşılaştırması
  • Schwechat-St. Pölten II arasındaki maçlar
03.08.2018 Traiskirchen 17:30 Karabakh
  • Traiskirchen-Karabakh takım karşılaştırması
  • Traiskirchen-Karabakh arasındaki maçlar
04.08.2018 Team Wiener Linien 16:00 Admira II
  • Team Wiener Linien-Admira II takım karşılaştırması
  • Team Wiener Linien-Admira II arasındaki maçlar
10.08.2018 St. Pölten II 16:00 Rapid Wien II
  • St. Pölten II-Rapid Wien II takım karşılaştırması
  • St. Pölten II-Rapid Wien II arasındaki maçlar
10.08.2018 Parndorf 17:00 Team Wiener Linien
  • Parndorf-Team Wiener Linien takım karşılaştırması
  • Parndorf-Team Wiener Linien arasındaki maçlar
10.08.2018 Karabakh 17:30 Leobendorf
  • Karabakh-Leobendorf takım karşılaştırması
  • Karabakh-Leobendorf arasındaki maçlar

Regionalliga Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Admira II 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 ASK Bruck/Leitha 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Ebreichsdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Leobendorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Mannsdorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Mattersburg II 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Karabakh 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Neusiedl 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Parndorf 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Schwechat 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 St. Pölten II 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Stadlau 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Traiskirchen 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Wiener SC 0 0 0 0 0 0 +0 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Admira II 0 0 0 0 0 0 0
2 ASK Bruck/Leitha 0 0 0 0 0 0 0
3 Ebreichsdorf 0 0 0 0 0 0 0
4 Leobendorf 0 0 0 0 0 0 0
5 Mannsdorf 0 0 0 0 0 0 0
6 Mattersburg II 0 0 0 0 0 0 0
7 Karabakh 0 0 0 0 0 0 0
8 Neusiedl 0 0 0 0 0 0 0
9 Parndorf 0 0 0 0 0 0 0
10 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 0
11 Schwechat 0 0 0 0 0 0 0
12 St. Pölten II 0 0 0 0 0 0 0
13 Stadlau 0 0 0 0 0 0 0
14 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 0
15 Traiskirchen 0 0 0 0 0 0 0
16 Wiener SC 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Admira II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASK Bruck/Leitha 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ebreichsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leobendorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mannsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mattersburg II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karabakh 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Neusiedl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Parndorf 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rapid Wien II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Schwechat 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 St. Pölten II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Stadlau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Traiskirchen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wiener SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG